Почетна | Новости | Почнува со работа нова Специјалистичко - консултативна ординација по Интерна медицина

Почнува со работа нова Специјалистичко - консултативна ординација по Интерна медицина

Големина на фонт: Decrease font Enlarge font
image

Од 23.04.2012 година почнува со работа нова Специјалистичко - консултативна ординација по Интерна медицина во поликлиника Драчево

  • email Email на пријател
  • print Принт верзија
  • Plain text Само текст
Фотогалерија
image

ПЗЗ Центар

Слики од ПЗЗ Центар