Почетна | Новости | Hаскоро ќе се отвори најмодерно опремена ЦИТОГЕНЕТСКА ЛАБОРАТОРИЈА

Hаскоро ќе се отвори најмодерно опремена ЦИТОГЕНЕТСКА ЛАБОРАТОРИЈА

Големина на фонт: Decrease font Enlarge font
image

Во Заводот за ментално здравје за деца и младинци - Младост- наскоро ке се отвори намодерно опремена ЦИТОГЕНЕТСКА ЛАБОРАТОРИЈА- единствена на теритирјата на Република Македонија

  • email Email на пријател
  • print Принт верзија
  • Plain text Само текст
Фотогалерија
image

ПЗЗ Центар

Слики од ПЗЗ Центар