Почетна | Новости | Превентивни , систематски прегледи на вработени КОЛЕКТИВНО И ИНДИВИДУАЛНО

Превентивни , систематски прегледи на вработени КОЛЕКТИВНО И ИНДИВИДУАЛНО

Големина на фонт: Decrease font Enlarge font
image

Вистински избор за економични, сигурни и едноставни и брзи.

Прегледите ги вршат еминентни специјалисти, врвни во соодветната област.Одделот е опремен со најсовремена компјутерска опрема, со која преку крвта се одредува алергија кон повеке од 400 различни алергени, вклучувајќи: домашна прашина, поллен, сите останати инхалаторни алергени, алергија кон храна, убоди од инсекти, алергија на лекови, паразити и бактерии, хемикалии и други алергени од работната и животната средина.
Оваа лабораториска опрема во моментов е единствена во земјава.
  • email Email на пријател
  • print Принт верзија
  • Plain text Само текст
Фотогалерија
image

ПЗЗ Центар

Слики од ПЗЗ Центар