Почетна | Новости | ЕХО КАБИНЕТ - Поликлиника ИДАДИЈА

ЕХО КАБИНЕТ - Поликлиника ИДАДИЈА

Големина на фонт: Decrease font Enlarge font
image

Јапонски ЕХО апарат ФУКУДА-УС 550 врши дијагностицирање на тироидна жлезда, абдоминалните органи и урогенитален тракт.

  • email Email на пријател
  • print Принт верзија
  • Plain text Само текст
Фотогалерија
image

ПЗЗ Центар

Слики од ПЗЗ Центар