Почетна | Новости | Претставници од Здружението на здравствени работници од Клинички центар од Војводина во посета на ЈЗУ Здравствен дом на Скопје – Скопје

Претставници од Здружението на здравствени работници од Клинички центар од Војводина во посета на ЈЗУ Здравствен дом на Скопје – Скопје

Големина на фонт: Decrease font Enlarge font
image

На 20 мај 2014 година, претставници од Здружението на здравствени работници од Клинички центар од Војводина, беа во посета на Здравствениот Дом во поликлиника Бит Пазар.

Представниците ги прими директорката на ЈЗУ Здравствен дом на Скопје – Скопје, д-р спец. Татјана Баевска Вучковиќ. Во предходниот период, здравствени работници од разни специјалности од Здравствениот Дом, беа на едукација во Клиничкиот центар Војводина.
  • email Email на пријател
  • print Принт верзија
  • Plain text Само текст
Фотогалерија
image

ПЗЗ Центар

Слики од ПЗЗ Центар